Ізраїль відкриє кордони для туристів у серпні

Фото з відкритих джерел

Усі ізраїльтяни, які збираються за кордон, мають підписати декларацію, яка передбачає зобов'язання не подорожувати до країн із високим рівнем епіднебезпеки

Уряд Ізраїлю вирішив перенести дати відкриття кордонів для вакцинованих туристів на серпень. За попереднім рішенням це повинно було статися 1 липня. Про це повідомляє The Times Of Israel, передає "Суспільне".

Таке рішення ухвалили у зв'язку з поширенням штаму коронавірусу "Дельта". Крім того, уряд збирається повторно ввести правило про обов'язкове носіння масок у приміщенні, якщо в середньому за тиждень число випадків захворювання перевищить 100 осіб.

Крім того, всі ізраїльтяни, що збираються за кордон, повинні будуть підписати декларацію із зобов'язанням не подорожувати до країн з високим рівнем епідемічної небезпеки.

За даними Міністерства охорони здоров'я Ізраїлю, наразі в середньому за тиждень щодня реєструється 94 нових випадки коронавірусу. В країні поки не побоюються четвертої хвилі пандемії, але карантинні вимоги все одно планують посилити.

Ізраїль залишається світовим лідером з вакцинації. Зараз в країні щеплять дітей і підлітків віком від 12 до 15 років.

Нагадаємо, в Ізраїлі заявили про високу ефективність вакцини Pfizer-BioNTech проти коронавірусу штаму "Дельта".

Європейський центр з профілактики і контролю захворювань заявив, що до кінця серпня на Delta-варіант коронавірусу припадатиме 90 відсотків заражень в Європейському Союзі.