Ізраїль зазнав третього за тиждень обстрілу з території Лівану

Цього разу з боку Лівану були випущені 4 ракети

РИА Новости

Чотири ракети були випущені по Ізраїлю з території півдня Лівану. Це стало третім таким обстрілом менш ніж за тиждень. Про це повідомляє AFP.

Ракети були запущені з району Сур. Однак хто несе за це відповідальність, співрозмовник агентства не уточнив.

Ізраїль відповів артилерійським вогнем. За інформацією ізраїльських військових, одну ракету вдалося перехопити за допомогою системи протиповітряної оборони, три інших, судячи з усього, впали в незаселених місцях. Повідомлень про постраждалих при обстрілі не надходило.

Нагадаємо, що раніше з боку Лівану вже обстрілювали Ізраїль. 

Вчора прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху, після розмови з президентом США Джо Байденом, заявив, Ізраїль продовжить військову операцію проти бойовиків в Секторі Газа.

Також Державна авіаційна служба рекомендує українським авіакомпаніям утримуватися від виконання польотів до Ізраїлю у зв'язку із загостренням ізраїльсько-палестинського конфлікту.

Міністерство закордонних справ України рекомендує громадянам України утриматися від поїздок в державу Ізраїль і Палестину. Крім того, замовленням МЗС, громадян України, які виявили бажання покинути сектор Газа, евакуюють протягом 48 годин.