Новини » Світ Читать эту новость на русском

Ізраїль атакував бойовиків ХАМАС і оголосив призов резервістів

Фото з відкритих джерел

Ракети Ізраїлю вразили місцезнаходження військового командира ХАМАС

Ізраїль завдав ракетного удару в Секторі Газа по бойовиках ХАМАС, які розгорнули установки протитанкових ракет. Ракети Ізраїлю вразили місцезнаходження військового командира ХАМАС, оперативну кімнату спостереження, місце зберігання зброї та офіс іншого високопоставленого представника ХАМАС. Про це повідомляє прес-служба Армії оборони Ізраїлю

"В рамках операції ЦАХАЛ було скоєно напад на укриття, де знаходилися високопоставлені члени ракетного формування. Був затриманий керівник спеціального ракетного підрозділу Палестинської терористичної організації "Ісламський джихад" Самах Абд аль-Мамлюк", - йдеться в повідомленні. 

У МОЗ Палестини повідомили, що внаслідок ракетних ударів загинули 24 людини. Агентство WAFA повідомляє, що були вбиті 26 осіб, ще 126 поранені, серед них діти і жінки.

Двоє бойовиків ХАМАСу також були вбиті, серед них польовий командир Мухаммад Абдаллу Файяд. 

За даними поліції Ізраїлю, влада прийняла рішення закликати вісім рот резервістів прикордонної поліції для забезпечення порядку. Це довелося зробити після нічних заворушень в декількох містах, які супроводжувалися зіткненнями ізраїльських арабів і силовиків. 

"Поліція Ізраїлю готова до дій в актуальних умовах і буде жорстко реагувати на будь-які спроби порушення громадського порядку", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Загострення ізраїльсько-палестинського протистояння: Громадян України закликали зберігати пильність

Відомо, що під час нічних заворушень було затримано близько 100 порушників.

Нагадаємо, що 10 травня, загострилася ситуація між Палестиною та Ізраїлем. З тих пір ХАМАС з сектора Газа випустив по Ізраїлю понад 200 ракет, у відповідь ізраїльські військові почали операцію "Страж стін".