Іспанці влаштували вуличні танці у першу ніч без комендантської години

Вулична вечірка в Іспанії Reuters

Молоді люди скандували: "Свободу!"

В Іспанії жителі одразу кількох міст влаштували нічні вуличні танці на честь скасування комендантської години на переважній території країни. Про це повідомляє Reuters.

Зокрема, в Мадриді сотні молодих людей зібралися на площі Пуерта-дель-Соль. А в Барселоні гуляки з напоями прямували до пляжу.

При цьому в Барселоні поліцейські почали переміщати людей після того, як о 22:00 розпочалася остання комендантська година, але вже опівночі, після завершення обмеження, дозволяли їм повернутися. 

Під час гулянь деякі люди й носили маски, але соціальне дистанціювання ігнорувалося, адже багато друзів цілувалися, обіймалися, танцювали та співали. Самі ж іспанці скандували: "Свободу!". 

"Молоді люди, як і всі інші, були дуже обмежені... Настав час дати нам трохи свободи, щоб ми трохи насолодилися літом", - висловилася працівниця магазину Пола Гарсія. 

Водночас у соцмережах викликали обурення відео, на яких видно людей, які недотримувалися дистанції. Мер Мадрида Хосе Луїс Мартінес-Алмейда заявив, що "ботейони" (вуличні вечірки) заборонені.

Новини за темою: В Іспанії чоловіка підозрюють в умисному зараженні 22 людей коронавірусом

Раніше повідомлялося, що в іспанській Барселоні п'ять тисяч людей відвідали рок-концерт під час пандемії COVID-19 у рамках експерименту. Учасників заходу протестували на коронавірус і мали спостерігати за ними впродовж місяця.