Новини » Світ Читать эту новость на русском

Іспанія тестуватиме власну вакцину проти коронавірусу

Фото з відкритих джерел

На розробку вітчизняної вакцини уряд виділив грант у розмірі 15 млн євро

В Іспанії почнуть тестувати власну вакцину проти коронавірусу. Про це заявив прем'єр-міністр Іспанії Педро Санчес, повідомляє The Guardian.

Він зазначив, що тестування іспанської вакцини розпочне Фармацевтична група Hipra. Випробування проведуть на добровольцях у 10 лікарнях Іспанії. 

Повідомляється, що на розробку вітчизняної вакцини уряд виділив грант у розмірі 15 млн євро. 

Відомо, Фармацевтична лабораторія Hipra нині працює над двома вакцинами. Перша заснована на технології передачі РНК, що і в препаратах Pfizer і Moderna. Друга вакцина лише нещодавно отримала схвалення для випробування. Вона використовує рекомбінантний білок, подібний до білка американського виробника Novavax. 

Новини за темою: У Китаї презентували першу в світі інгаляційну COVID-вакцину

Нагадаємо, не так давно естонські вчені створили спрей від коронавірусу, що захищає від усіх штамів, які викликають найбільше занепокоєння. Лабораторні дослідження показали, що спрей для носа забезпечує захист як від вихідного штаму, так і від штаму "Дельта".

Раныше повідомлялося, що в лабораторії польського міста Гданська стартували випробування української вакцини проти коронавірусу. Її планують випускати в пігулках або спрея.