Ісландія першою в Європі скасувала всі карантинні обмеження

Фото з відкритих джерел

Також змінилися правила перетину кордону

В Ісландії відсьогодні, 27 червня, скасовуються всі внутрішні карантинні обмеження. Про це повідомила прес-служба уряду країни

Жителі країни тепер не зобов'язані дотримуватися соціальної дистанції й носити маски. Також скасовують обмеження на проведення масових заходів. 

Відповідно, Ісландія стане першою європейською країною, яка скасує всі пандемічні обмеження. "Ми відновлюємо суспільство, в якому ми звикли жити і до якого ми прагнули, з тих пір, як повноваження закону про епідемію були активовані через пандемію трохи більше року тому", - висловився міністр охорони здоров'я країни Свандс Сваварсдоттір.

Крім того, з 1 липня від вакцинованих мандрівників не вимагатимуть відбір проб на кордоні та негативний тест на COVID-19.

Загалом в Ісландії хоча б одну дозу COVID-вакцини отримали близько 88% населення країни старше 16 років. Близько 60% людей уже повністю вакциновані.

Новини за темою: Грузія послаблює карантин

Нагадаємо, Швейцарія 26 червня, послабила карантинні обмеження й скасувала вимогу носіння масок та дотримання дистанції під час культурних та спортивних заходів. Водночас спростили режим в'їзду до країни.