Ірландія відкрила посольство в Україні

Kyiv Post

Дипломатичні відносини між країнами встановлено ще в 1992 році

У Києві урочисто відкрили приміщення посольства Ірландії в Україні. Про це повідомила прес-служба Міністерства закордонних справ України.

Зазначається, що відкривали приміщення дипвідомства заступник міністра закордонних справ України Дмитро Сенік та очільник МЗС Ірландії Саймон Ковені. Передбачається, що ірландське посольство в Україні сприятиме розвитку торговельного співробітництва між країнами, а також активізації двосторонньої взаємодії у багатьох галузях, зокрема ІТ-секторі, сфері інвестицій та освіти.

Відомо, що дипломатичні відносини між Україною та Ірландією було встановлено 1 квітня 1992 року. В серпні 2003 року Україна відкрила своє посольство в Ірландії.

Нагадаємо, не так давно посольство Італії в Україні подарувало Києву скульптуру архітектора Паоло Коїя. Вона виконана зі сталі у вигляді ДНК людини.

Новини за темою: Назвали ймовірного голову посольства США в Україні

Раніше повідомлялося, що очільник МЗС Дмитро Кулеба доручив посилити посольство України в Таджикистані у зв’язку з переходом влади в Афганістані до "Талібану". Дипмісії в Таджикистані та Пакистані моніторять ситуацію і готові допомагати українцям.