Новини » Світ Читать эту новость на русском

Індонезія опинилася на межі катастрофи через COVID-19, - Червоний Хрест

Фото з відкритих джерел

Ситуацію в країні ускладнює поширення штаму "Дельта"

Індонезія опинилася на межі катастрофи через пандемію коронавірусної хвороби COVID-19. Про це повідомляють Aljazeera та Sky News.

Зазначається, що ситуацію в країні ускладнює поширення штаму "Дельта". У результаті медична система Індонезії наближається до колапсу. Низка лікарень, розташованих поблизу столиці Джакарти, мають наповненість ліжок у 90%.

"Наші медичні бригади надають необхідну допомогу, але лікарні переповнені, а запаси кисню мізерні", - заявив генеральний секретар індонезійського Червоного Хреста Судірман Саїд.

Міжнародна федерація Червоного Хреста та Червоного Півмісяця (IFRC) заявила у вівторок, що необхідно терміново посилити медичну допомогу, тестування та вакцинацію в країнах Південно-Східної Азії. 

Новини за темою: В Індонезії понад 350 медиків захворіли на COVID-19, попри щеплення вакциною Sinovac, - Reuters

"Щодня ми бачимо, як варіант "Дельта" наближає Індонезію до краю катастрофи з COVID-19", - зазначив глава IFRC в Індонезії Ян Гелфанд.

Нагадаємо, нещодавно у сільських районах Індонезії жителям почали роздавати курчат за умови отримання щеплення від коронавірусу. Після запуску цієї програми кількість охочих вакцинуватися збільшилась у 10 разів.