Новини » Світ Читать эту новость на русском

Індію атакує небезпечний грибок: На тлі епідемії "чорного грибка" з’явилась інфекція "білий грибок"

Фото з відкритих джерел

У разі пізнього виявлення така інфекція може призвести до смерті

В Індії на тлі зростання кількості випадків ураження пацієнтів "чорним грибком", фіксують іншу грибкову хворобу - "білий грибок". Про це повідомляє ТСН із посиланням на місцеву газету The Times of India.

В Індії на тлі зростання кількості випадків ураження пацієнтів "чорним грибком", фіксують іншу грибкову хворобу - "білий грибок". Чотири випадки захворювання виявили в лікарні Медичного коледжу міста Патна.

За словами фахівців, "білий грибок" більш небезпечний, ніж "чорний грибок".

"Білий грибок" спричиняє гострі порушення роботи легень та інших органів, а також уражує нігті, шкіру, шлунок, нирки, мозок. Подібно до "чорного грибка" ця інфекція також грибкова та є особливо загрозливою для хворих на діабет або тих, хто проходять лікування від коронавірусної інфекції, з пригніченою імунною системою", - пояснив завідувач кафедри мікробіології Медичного коледжу Патни доктор Сінгх.

Він уточнив, що у разі пізнього виявлення така інфекція може призвести до смерті.

Лікар також звернувся до пацієнтів із коронавірусом, щоб вони серйозно поставилися до "білого грибка" і стежили за симптомами.

Видання нагадує, що "чорний грибок" діагностували у тих пацієнтів із коронавірусною інфекцією, які перебували у відділенні інтенсивної терапії та протягом тривалого часу приймали стероїди.

"Це захворювання також зустрічається у пацієнтів із діабетом, які отримують великі дози стероїдів протягом тривалого часу", - йдеться у статті.

Випадки грибкового захворювання зафіксовані у штатах Раджастхан, Телангана, Махараштра, Карнатака, Уттаракханд, Мадх'я-Прадеш, Андхра-Прадеш, Біхар і національному столичному окрузі Делі (в який входить Нью-Делі).

Нагадаємо, індійські штати Раджастан і Телангага оголосили про епідемію грибкового захворювання, відомого, як "чорний грибок" - мукормікоз.

Окрім того, Індія продовжує потерпати від коронавірусу, який забрав життя понад 242 тис. громадян.