Новини » Світ Читать эту новость на русском

Громадян Ізраїлю штрафуватимуть за відвідування Росії та ще низки країн

Фото з відкритих джерел

У списку "країн максимального ризику" перебувають Аргентина, Бразилія, ПАР, Індія, Мексика і Росія

Уряд Ізраїля ввів штрафи для своїх громадян за відвідування країн із максимальним рівнем загрози зараження COVID-19. Про це повідомляє Newsru.co.il.

В даний час у списку "країн максимального ризику" перебувають Аргентина, Бразилія, ПАР, Індія, Мексика і Росія.

27 червня уряд Ізраїлю схвалив введення штрафу за відвідування ізраїльтянами країн, включених міністерством охорони здоров'я до списку держав із максимальним рівнем загрози зараження. Виїзд до такої країни тягтиме за собою штраф у розмірі 5000 шекелів (близько 1300 євро).

З 29 червня набуде чинності положення, яке зобов'язує всіх ізраїльтян старше 16 років при вильоті з Ізраїлю заповнювати в аеропорту декларацію, в якій вони зобов'язуються під час поїздки за кордон не відвідувати країни з "чорного списку".

27 червня міністерство охорони здоров'я повідомило про включення Білорусі та Киргизії до списку країн з високим рівнем захворюваності, поїздки до яких не рекомендуються. До цього списку вже включені Уганда, Уругвай, Об'єднані Арабські Емірати, Сейшели, Ефіопія, Болівія, Намібія, Парагвай, Чилі, Колумбія, Коста-Ріка і Туніс. При цьому в міністерстві охорони здоров'я відзначають: якщо найближчим часом обстановка в цих країнах не покращиться, вони будуть внесені до "списку країн максимального ризику".

Нагадаємо, що уряд Ізраїлю вирішив перенести дати відкриття кордонів для вакцинованих туристів на серпень. За попереднім рішенням це повинно було статися 1 липня.