Греція посилює карантин через зростання захворюваності на COVID-19 серед молоді

Фото з відкритих джерел

Серед тих, хто заразився коронавірусом, спостерігається велика кількість молоді та особи, які часто відвідують розважальні заходи

Влада Греції оголосила про введення нових обмежень на тлі пандемії коронавірусу, метою яких є зниження захворюваності серед молоді. Про це у вівторок, 6 липня, повідомило агентство Reuters, передає "Кореспондент.нет".

За даними видання, нові заходи набудуть чинності з 8 липня.

"З 8 липня ресторани, бари, клуби і розважальні заклади працюватимуть тільки із сидячими клієнтами і відповідно до встановлених законодавством правил про місткість приміщень", - заявив заступник міністра у справах захисту громадян Нікос Хардаліас.

Він пояснив, що влада знову пішла на такий крок, оскільки серед тих, хто заразився коронавірусом, спостерігається велика кількість молоді та особи, які часто відвідують розважальні заходи.

За останніми даними, в Греції з населенням 10,3 мільйона осіб зафіксовано 429 тисяч випадків COVID-19, з них 407 тисяч закінчилися одужанням і 12,7 тисячі - смертю.

Нагадаємо, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів спільну конференцію з главою МЗС Греції Нікосом Дендіасом, під час якої глава грецької дипломатії заявив, що країна визнає українські COVID-сертифікати