Новини » Світ Читать эту новость на русском

Глави МЗС Росії і Китаю обговорили відносини зі США

Сергій Лавров і Ван І Фото з відкритих джерел

Міністри домовилися продовжити переговори 23 березня

Міністри закордонних справ Росії і Китаю Сергій Лавров і Ван І в китайському Гуйліні обговорили відносини своїх країн зі США. Про це повідомляє прес-служба МЗС РФ. 

Крім того, міністри обговорили низку актуальних питань світового порядку, в тому числі взаємодію в ООН та інших міжнародних організаціях, ситуацію в Афганістані, М'янмі, проблематику СВПД. У російському МЗС запевнили, що 23 березня переговори будуть продовжені.

Відзначимо, в березні напруженість у відносинах Росії і Китаю зі США зросла. Так, нещодавно Вашингтон увів нові санкції проти Москви. При цьому Держдепартамент відкрито заявляє не тільки про російську, але і про китайську загрозу. За даними "Коммерсантъ", на відносини між США і Китаєм вплинули переговори в Анкориджі (штат Аляска).

Новини за темою: ЄС та США домовилися разом протистояти Китаю і Росії

"Коротка протокольна зустріч представників Вашингтона і Пекіна переросла в майже годинну суперечку зі спробами довести громадськості і одне одному, що саме протилежна сторона порушує права людини", - йдеться в повідомленні. 

Нагадаємо, минулого тижня американський президент Джозеф Байден назвав президента РФ Володимира Путіна "вбивцею" і додав, що керівництво РФ має "заплатити ціну" у зв'язку з втручанням в американські президентські вибори.