Новини » Світ Читать эту новость на русском

Франція проведе найбільші за свою історію навчання військово-морських сил

Укрінформ

У навчаннях також будуть задіяні військові сухопутних сил та авіації

З 18 листопада по 3 грудня триватимуть найбільші за всю історію навчання французьких військово-морських сил POLARIS-21. Про це повідомляє Naval News, передає "Укрінформ".

Повідомляється, що це найбільші навчання за всю історію ВМС Франції, у яких візьме участь половина французького флоту. Також у навчаннях будуть задіяні військові сухопутних сил та авіації.

Загальна кількість французьких військових, які візьмуть участь у POLARIS-21, - 6000, у тому числі 4000 моряків. Крім того, у навчаннях візьмуть участь бойові кораблі США, Іспанії, Греції, Італії та Британії.

ЗМІ зазначає, що POLARIS-21 проводиться, щоб підготувати сили для бойових зіткнень високої інтенсивності. Навчання пройдуть здебільшого у західному Середземномор’ї, а також на Атлантичному узбережжі Франції.

Сценарій навчань передбачає об’єднані операції флоту, сухопутних сил та авіації, у тому числі за участі французької авіаносної ударної групи на чолі з атомним авіаносцем "Шарль де Голль". За легендою навчань, сили ймовірного противника (OPFOR) будуть сконцентровані навколо десантного корабля "Тоннер" класу "Містраль".

Новини за темою: У Литві почалися міжнародні військові навчання з країнами НАТО "Залізний вовк"

Нагадаємо, Україна, США і Туреччина провели навчання в Чорному морі.