Facebook дозволить більшості співробітників працювати дистанційно

Марк Цукерберг Фото з відкритих джерел

Цукерберг також додав, що працівники Facebook зможуть працювати дистанційно з інших країн

9 червня генеральний директор Facebook Марк Цукерберг заявив, що компанія дозволить усім своїм співробітникам працювати віддалено, якщо це можливо. Дозвіл не стосуватиметься працівників, які працюють на апаратних пристроях або у центрах обробки даних Facebook. Про це повідомляє "Суспільне" з посиланням на CNBC.

″За минулий рік ми дізналися, що хорошу роботу можна зробити у будь-якому місці, і я налаштований навіть більш оптимістично у тому, що віддалена робота у даному масштабі можлива", — зазначив Цукерберг.

Він зауважив, що компанія дозволить усім штатним співробітникам працювати вдома, якщо їх роботу можна робити віддалено. За його словами, таке рішення затвердили у компанії у тому числі через вдосконалення технологій відеозв'язку та віртуальної реальності, які "забезпечують можливість віддаленої присутності".

Таке рішення змінило плани, що були оголошені у Facebook у травні 2020 року, коли компанія заявила, що дозволить певним категоріям працівників (особливо поважного віку і найбільш досвідченим) мати змогу працювати дистанційно.

Зазначається, що функції, які неможливо виконати віддалено, зазвичай включають персонал, який працює на апаратних пристроях або у центрах обробки даних Facebook.

Цукерберг також додав, що працівники Facebook зможуть працювати дистанційно з інших країн. Зокрема з 15 червня компанія дозволить американським працівникам працювати із Канади, а європейцям — з Великої Британії. У січні 2022 року компанія дозволить співробітникам постійно переїжджати між сімома країнами Європи.

Додається, що компанія Facebook, в якій працюють близько 60 тисяч осіб, планує відновити роботу більшості своїх офісів у США із фізичною присутністю 50% своїх співробітників вже до початку вересня. Повністю компанія планує відкрити свої офіси вже у жовтні.

Водночас співробітників, які мають бажання працювати з офісу, попросять приходити щонайменше на половину робочих днів. Також у Facebook планують організовувати регулярні зустрічі для офісних і віддалених співробітників.

Нагадаємо, засновник і генеральний директор Facebook Марк Цукерберг заявив про наміри щодо зменшення кількості політичних новин у стрічці соцмережі.