Елізабет Трасс змінить Домініка Рааба на посаді глави МЗС Великої Британії

ТСН

Про це повідомляє прес-служба уряду країни

Колишній міністр Великобританія з міжнародної торгівлі Елізабет Трасс призначена главою британського МЗС. Про це повідомляти прес-служба уряду країни.

На цій посаді вона змінить Домініка Рааба, який тепер стане міністром юстиції.

Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", Трасс стане другою в історії Великобританії жінкою, яка очолить МЗС Великобританії. У різний час вона входила в Кабінет Міністрів Девіда Кемерона і Терези Мей.

Раніше в середу британський міністр юстиції Роберт Бакленд і міністр у справах житлового будівництва та місцевого самоврядування Роберт Дженрік повідомили, що їх зняли з займаних посад.

Представник британського прем'єра Бориса Джонсона раніше зазначав, що перестановки в уряді "створять сильну і єдину команду для того, щоб краще відновити країну після пандемії".

ЗМІ відзначають, що міністр внутрішніх справ Великобританії Пріті Пател зберегла свій пост.

Рааб піддався сильній критиці британських ЗМІ та опозиції в серпні, коли з'ясувалося, що під час вирішального наступу руху "Талібан" він не став повертатися з відпустки в Лондон.

Раніше повідомлялося, що Великобританія планує відмовитися від схеми обов'язкових COVID-паспортів. Про це заявив прем'єр-міністр Борис Джонсон.