Новини » Світ Читать эту новость на русском

Дві компанії оголосили про початок третьої фази випробувань COVID-вакцини

Результати третьої фази дослідження очікуються в першій половині 2022 року

фото з відкритих джерел

Британська фармацевтична компанія GlaxoSmithKline (GSK) і Південнокорейська SK Bioscience почали третій етап випробувань комбінованої вакцини GBP510 проти коронавірусу. Про це повідомляє The Guardian.

Компанія GSK підтвердила "позитивні" проміжні результати першого і другого етапу випробувань вакцини. Результати третьої фази дослідження очікуються в першій половині 2022 року. Якщо вакцину схвалять регулюючі органи, вона буде поставлятися через програму COVAX.

"Хоча багато країн досягли значних успіхів у вакцинації, залишається потреба в доступних і недорогих вакцинах від COVID-19, щоб забезпечити рівний доступ і захистити людей у всьому світі", - заявив головний спеціаліст охорони здоров'я Томас Брейер.

Зазначається, що близько 4000 людей з усього світу візьмуть участь у дослідженні. На третьому етапі випробувань буде порівнюватися ефективність вакцини GSK GBP510 в порівнянні з AstraZeneca.

Новини за темою: Індія схвалила першу у світі ДНК-вакцину від коронавірусу, - ЗМІ

Нагадаємо, іспанське агентство медицини та продуктів для здоров'я дозволило провести перше клінічне випробування на людях вакцини проти COVID-19. Її перевірятимуть на безпеку, імуногенність та ефективность, а також на предмет можливих побічних ефектів.