Ділянку другої лінії Байкало-Амурської магістралі в Росії примусово будуватимуть увʼязнені

Будівництво першої лінії БАМу Фото з відкритих джерел

До будівництва першої лінії БАМу система ГУЛАГ також залучала ув'язнених

У Росії в Хабаровському краї ділянку другої залізничної лінії Байкало-Амурської магістралі примусово будуватимуть увʼязнені. Про це повідомляє видання "РИА Новости".

Зазначається, що відповідну угоду  "про притягнення засуджених до примусових робіт" підписали начальник Управління Федеральної служби виконання покарань Юрій Дорохін й гендиректор компанії "УК Бамстроймеханизация" Олександр Чернояров.

Передбачається, що увʼязнені матимуть окрему спецділянку, яка функціонуватиме в якості виправного центру й буде розміщена за межами колоній.

У Хабаровському краї на такі роботи можуть потрапити близько 3 тисяч вʼязнів. Для заміни покарання у вигляді позбавлення волі на роботи вони мають подати клопотання до суду після певного терміну. Наразі тривають пошуки місця й будівлі для центру.

Новини за темою: В Індії ув'язнені відмовляються виходити на волю через коронавірус

Нагадаємо, будівництво другої гілки Байкало-Амурської магістралі довжиною 340 км почалося в квітні поточного року. При будівництві першої лінії БАМу радянська система ГУЛАГ застосовувала примусову працю увʼязнених. За різними оцінками, для цього було залучено близько 50 тисяч увʼязнених, майже третина з яких загинули.