Десятки тисяч прихильників Саакашвілі зібралися в центрі Тбілісі з вимогою його звільнення

Укрінформ

На акції проходять виступи прихильників опозиції, які вимагають звільнення Саакашвілі і критикують уряд "Грузинської мрії"

Близько 50 тисяч людей зібралися у четвер на площі у центрі Тбілісі на акцію з вимогою звільнення екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі. Про це повідомляє Новости-Грузия, передає "Укрінформ".

Кілька десятків тисяч людей приїхали на акцію з регіонів, майже стільки ж на площі і жителів столиці.

Сама акція почалася з того, що гендиректор опозиційного каналу "Мтавари" і один з адвокатів Саакашвілі Ніка Мелія прочитав послання самого екс-президента, який закликав громадськість країни до примирення й об'єднання.

Після цього на акції проходять виступи прихильників опозиції. Вони вимагають звільнення Саакашвілі і критикують уряд "Грузинської мрії".

Вчора прихильники Саакашвілі пікетували грузинське посольство у Києві з вимогою його звільнення.

Новини за темою: Кулеба: Україна ухвалить алгоритм дій для звільнення Саакашвілі

Нагадаємо, 1 жовтня в Грузії затримали Міхеіла Саакашвілі. Там політик заочно засуджений до шести років ув'язнення за зловживання службовими повноваженнями.

Представник Міністерства закордонних справ Олег Ніколенко розповів, що українська сторона попросила Грузію допустити українського консула до затриманого Міхеіла Саакашвілі для надання йому консульської та правової допомоги. 

Також повідомлялося, що Грузія не розглядає можливість екстрадиції затриманого Міхеїла Саакашвілі в Україну. Сам Саакашвілі продовжує голодування у в'язниці.