Новини » Світ Читать эту новость на русском

Данія послабила обмеження на в'їзд до країни

Данія Фото з відкритих джерел

В'їзд дозволили туристам з ЄС та Шенгенської зони

Данія запроваджує третій етап скасування обмежень на поїздки, що дозволяє в'їзд туристам із країн Європейського союзу й Шенгенської угоди. Про це повідомляє The Local.

Зазначається, що нові правила вже набули чинності. Таким чином іноземці з країн ЄС і Шенгенської зони з рейтингом "помаранчевий" більше не потребують наявності поважної причини для в'їзду в Данію, що знімає обмеження для туристів.

Крім того, подорожуючим із "жовтих" країн, які не перебувають у складі ЄС (зокрема, Велика Британію) також більше не потрібна поважна причина для в'їзду.

Водночас поріг для кваліфікації "жовтих" країн підвищили до 50-60 випадків COVID-19 на 100 000 осіб за останній тиждень.

Нагадаємо, влада Греції дозволила в’їзд у країну туристам із третіх країн, зокрема громадянам України. Потрапити до країни можна буде будь-яким транспортом.

Новини за темою: ЄС розширив список країн, в'їзд з яких дозволений, України в ньому немає

Раніше повідомлялося, що Кіпр не вимагатиме від вакцинованих від COVID-19 туристів йти на самоізоляцію після прибуття або робити тест на коронавірус. Вільно подорожувати можна буде через тиждень після щеплення другою дозою.