Cargo Dragon із вантажем для наукових експериментів стартував до МКС

Cargo Dragon SpaceX

Запуск відбувся з космодрому на мисі Канаверал

Вантажний космічний корабель Cargo Dragon компанії SpaceX успішно стартував до Міжнародної космічної станції. Про це повідомила прес-служба NASA в Twitter.

Зазначається, що запуск відбувся з космодрому на мисі Канаверал в американському штаті Флорида за допомогою важкої ракети-носія Falcon 9.

Через 12 хвилин після старту корабель відокремився від другого ступеня носія і почав самостійний політ. Пізніше Cargo Dragon вийшов на орбіту Землі і взяв курс на МКС. Стикування зі станцією має відбутися завтра, 30 серпня.

Космічний корабель доставить на МКС 3,3 тонни продовольства, а також обладнання та матеріали для наукових експериментів.

Багаторазова ступінь ракети-носія Falcon 9, яка використовувалася вже вчетверте, приземлилася на плавучу платформу в Атлантичному океані через 7 хвилин 38 секунд після старту. Загалом це вже 23-й запуск Cargo Dragon до МКС.

Новини за темою: SpaceX запустить першу космічну рекламу

Нагадаємо, нещодавно ракета-носій Falcon 9 від компанії SpaceX успішно вивела на орбіту 88 супутників. Серед них - чотири апарати, які працюватимуть в інтересах військового відомства США.