Новини » Світ Читать эту новость на русском

Британія вивела свої військові кораблі з вод Джерсі

Ілюстративне фото Фото з відкритих джерел

Конфлікт із Францією врегулювали

Велика Британія вивела два військові кораблі з вод острова Джерсі, де французькі рибалки влаштували акцію протесту. Про це повідомляє BBC.

Зазначається, що конфлікт із Францією врегулювали, тому судна готуються повертатися до своїх портів.

Кораблі відправляли до британського острова Джерсі для "спостереження за ситуацією", після того як близько двох десятків французьких траулерів припливли туди для демонстрації.

Учасники акції виступали проти нових правил після Brexit, відповідно до яких французькі оператори човнів мають показати історію рибного лову у водах Джерсі, щоб отримати ліцензію на роботу в цьому районі.

При цьому Франція погрожувала відключити електропостачання Джерсі через відсутність доступу французького рибальського флоту. Острів отримує з Франції 95% електроенергії.

Також Париж направив два патрульні кораблі у французькі води навколо Джерсі. Британські та французькі кораблі залишалися на відстані близько 20 км.

Новини за темою: ЄС звинуватив Британію у невиконанні угоди про Brexit перед новими переговорами

Раніше повідомлялося, що Іспанія і Велика Британія досягли попередньої угоди про майбутнє Гібралтару після Brexit. Відповідно до неї на територію поширюватиметься частина договорів Європейського Союзу.