Білоруські прикордонники примушують мігрантів переходити кордон Литви. Відео

На територію Литви їх так і не впустили

фото з відкритих джерел

Служба охорони держкордону Литви опублікувала відеозапис, на якому, за їхніми словами, білоруські прикордонники силою примушують мігрантів переходити кордон Литви. Про це повідомляє LRT. 

"Білоруські пропагандисти постійно розповідають вигадки про насильство литовських прикордонників та нелюдське поводження з мігрантами, але мовчать, що грубу силу на кордоні застосовують білоруські силовики", - зазначають у коментарі до відео. 

На відеозапису можна бачити, як силовики щитами виштовхують групу мігрантів, примушуючи їх іти у напрямку литовських прикордонників. 

Зазначається, що ці 13 мігрантів кілька днів перебували між двома країнами і хотіли повернутися додому у Білорусь, але їх не впускали прикордонники. На територію Литви мігрантів так і не впустили, але регулярно приносили їжу та воду. 

"Зараз ця група мігрантів у Білорусі і більше не наближається до держкордону, сподіваємось, вони скоро повернуться додому", - додали у службі охорони держкордону Литви.

Новини за темою: Польща направила поліцейських на кордон Литви і Білорусі через наплив мігрантів

Нагадаємо, глава МЗС Литви заявив, що країна представила зовнішньополітичному відомству Євросоюзу список білоруських компаній і фізичних осіб для запровадження санкцій через сприяння нелегальній міграції. Міністр зазначив, що восени передбачається почати дискусію про санкції для тих, хто відповідальний за нелегальну міграцію з Білорусі.