Новини » Світ Читать эту новость на русском

Білорусь завтра може вислати посла України, - джерело

Беларусь может выслать из страны украинских послов Фото з відкритих джерел

Після цього Україна може дзеркально вислати білоруських дипломатів

Білорусь 25 травня може вислати з країни українського посла у відповідь на реакцію Києва на затримання в Мінську журналіста NEXTA Романа Протасевича. Про це повідомив політтехнолог Владислав Рогімов в Telegram

"Як стало відомо від моїх джерел, завтра викличуть посла України в Білорусі, так само як сьогодні викликали посла Латвії в МЗС Білорусі, і попросять покинути посольство України в Республіці Білорусь. Так як в дипломатії все робиться дзеркально, то теж саме зробить МЗС України", - написав Рогімов. 

Новини за темою: Латвія у відповідь на дії Білорусі, яка раніше зобов'язала залишити країну всіх співробітників посольства, теж висилає посла і всю дипмісію

За його словами, це пов'язано з припиненням авіасполучення між Білоруссю і Україною. 

Нагадаємо, вчора в аеропорту Мінська було затримано засновника найбільшого білоруського опозиційного телеграм-каналу NEXTA Романа Протасевича. Літак розгорнули практично на кордоні. 

У відповідь на це президент України Володимир Зеленський доручив уряду опрацювати рішення щодо припинення прямого авіасполучення між Україною та Республікою Білорусь.