Новини » Світ Читать эту новость на русском

Білорусь погрожує розцінити як агресію застосування Польщею водометів на кордоні

Фото з відкритих джерел

Вона заявляє, що Польща не має права застосовувати насильницькі дії проти мігрантів

Під час чергової спроби нелегальних мігрантів прорватися через кордон Польща застосувала водомети. Після цього Білорусь пригрозила розцінити ці дії як пряму агресію проти мігрантів. Про це заявили у Державному прикордонному комітеті Білорусі

Білоруська сторона запевняє, що Польща не має права застосовувати насильницькі дії проти мігрантів, які перебувають на території іншої держави. 

"Білоруська сторона ініціює розслідування цього інциденту", - йдеться у повідомленні.

Новини за темою: Унаслідок наступу мігрантів на польському кордоні постраждали сім поліцейських

Нагадаємо, 8 листопада нелегальні мігранти штурмували кордон. Вони спробували силою перетнути польсько-білоруський кордон.

Повідомлялося, що Польща відбила спробу прориву кордону мігрантами з країн Близького Сходу, які зібралися з боку Білорусі.

Нещодавно експерт із зовнішньополітичних питань фракції Соціал-демократичної партії у німецькому Бундестазі Нільс Шмідт запропонував залучити Україну до вирішення проблеми біженців на кордоні Польщі та Білорусі. У Німеччині вважають, що Україна могла б прийняти мігрантів, поки в ЄС розглядатимуть їхні заявки про надання притулку.

Своєю чергою, секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов запропонував німецьким парламентарям забрати мігрантів до себе додому. За словами чиновника, про біженців повинні дбати німці.

Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг заявив, що ситуація з мігрантами, яка зараз розвивається на польсько-білоруському кордоні, може виникнути зокрема й на українському рубежі.