Новини » Світ Читать эту новость на русском

Білорусь отримала власну вакцину від COVID-19, - Лукашенко

Олександр Лукашенко РИА Новости

Олександр Лукашенко звернув увагу на відсутність гарантії, що нинішні вакцини будуть у майбутньому допомагати від нових мутацій вірусу

Білорусь отримала власну вакцину від COVID-19. Про це заявив Олександр Лукашенко, повідомляє "БЕЛТА".

"У пробірці ми вчора отримали свою вакцину - білоруську. Іншу, відмінну від того, що ми сьогодні купуємо. Як лікарі називають, живу вакцину. Ми не поспішаємо. Ми подивимося, що буде післязавтра, коли зміниться хвороба. Тому що штам буде зовсім інший", - розповів Лукашенко.

Водночас Лукашенко звернув увагу на відсутність гарантії, що нинішні вакцини будуть у майбутньому допомагати від нових мутацій вірусу.

"У нас сьогодні є вакцини, які працюють. За російськими технологіями, китайські купили. А завтра ми свою вакцину, яка вже в пробірці, пристосуємо до того штаму, який ми будемо мати. Хто його знає, як життя складеться", - сказав Олександр Лукашенко.

Тим часом, перші поставки вакцини від COVID-19 Novavax в Україну очікуються в липні-серпні 2021 року. Про це повідомив міністр охорони здоров'я України Максим Степанов.

Також повідомлялося, що Україна вийшла з третьої хвилі епідемії коронавірусу. Вже з 8 травня з червоної зони епіднебезпеки виведуть останню область - Сумську. Про це заявив прем'єр-міністр України Максим Степанов.