Біля берегів Іспанії затримали понад 200 нелегалів

фото з відкритих джерел

За даними МВС Іспанії, за січень-серпень 2021 року зафіксовано зростання нелегальної міграції в Іспанії на 49%

Співробітники Морський служби порятунку Іспанії в суботу підняли з човнів на борт кораблів 208 нелегальних мігрантів, які намагалися дістатися до іспанської території. Про це повідомляє "Кореспондент.нет" з посиланням на Associated Press у суботу, 4 вересня.

Рятувальники виявили два каравани мігрантів. В одному були 106 осіб, включаючи 44 жінок і 20 неповнолітніх: вони пливли на човнах через Атлантичний океан у сторону Канарських островів.

Інша група нелегалів зі 102 осіб на чотирьох човнах намагалася перебратися через Середземне море на південне узбережжя Іспанії.

За даними МВС Іспанії, за січень-серпень 2021 року зафіксовано зростання нелегальної міграції в Іспанії на 49% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Всього за цей період у країну прибули 20 491 особа, в основному, морем.

У свою чергу в Міжнародній організації з міграції повідомляли, що приблизно 500 нелегалів загинули або пропали безвісти за цей рік у спробах досягти берегів Іспанії. Однак у групах допомоги іммігрантам вважають, що в дійсності це число набагато вище, тому що частина корабельних аварій і смертей не фіксується.

Новини за темою: Мігранти влаштували бунт у Литві, прикордонникам довелось застосувати сльозогінний газ

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Польща розглядає питання введення надзвичайного стану на кордоні з Білоруссю через наплив нелегальних мігрантів. Таку пропозицію озвучив прем'єр-міністр країни Матеуш Моравецький.