Без тестів і самоізоляції: Кіпр полегшує в'їзд прищепленим іноземцям

КІпр поновлює умови в’їзду закордонних туритсів до країни Фото з відкритих джерел

Вільно подорожувати можна буде через тиждень після щеплення другою дозою

Кіпр не вимагатиме від вакцинованих від COVID-19 туристів йти на самоізоляцію після прибуття або робити тест на коронавірус. Про це повідомляє портал Cyprus Flight Pass.

Зазначається, що таке послаблення стосуватиметься туристів із підтвердженим щепленям у Євросоюзі, країнах єврозони (Ісландія, Ліхтенштейн і Норвегія), а також України, Швейцарії, Ізраїлю, Великої Британії, Росії, ОАЕ, Йорданії, Лівану, Єгипту, Білорусі, Сербії, Катару, Бахрейну, США, Вірменії, Грузії, Канади та Кувейту.

Пасажири повинні мати сертифікат щеплення будь-якою з вакцин, що дозволені Європейським агентством із лікарських засобів (Pfizer/BioNTech, AstraZeneca, Moderna, Johnson & Johnson) або "Супутником V" й отримати всі дози.

Після отримання другої дози вакцини туристи зможуть вільно подорожувати на Кіпр через тиждень. А для тих, хто отримав однодозову вакцину Johnson & Johnson, вільний в’їзд дозволено через два тижні після щеплення.

При цьому всі пасажири за 24 години до вильоту зобов'язані заповнити спеціальну форму.

Новини за темою: МОЗ Ізраїлю закликає відтермінувати відкриття кордонів для туристів

Нагадаємо, Кіпр із 1 квітня поточного року відкрив кордони для всіх туристів із України. Перебувати на острові без проходження карантину можна після тестування на COVID-19.