Новини » Світ Читать эту новость на русском

Байден повернувся до виконання обов'язків президента США

Президент Джо Байден говорить про закінчення війни в Афганістані в Білому Домі у Вашингтоні, 31 серпня 2021 року AFP

Посаду тимчасово обіймала Камала Гарріс

Президент США Джо Байден повернувся до виконання своїх обов'язків. Про це повідомила прес-секретар Білого дому Джен Псакі в Twitter.

Планова медична процедура, яку проходив Байден, завершилася успішно. "Президент поговорив із віце-президентом та керівником апарату Білого дому Рональдом Кляйном приблизно об 11:35. Він був у гарному настрої та повернувся до повноважень", - написала Псакі.

Також вона додала, що Байден певний час залишатиметься в армійському шпиталі імені Вальтера Ріда, щоб відновитись після проведеної процедури колоноскопії.

Нагадаємо, сьогодні, 19 листопада, президент США Джо Байден тимчасово передав свої повноваження віце-президенту Камалі Гарріс. Це було пов'язано з тим, що президент перебував під наркозом. Таким чином, Гарріс пробула повноправним президентом 1 годину 25 хвилин, фактично ставши першою жінкою-президентом Америки.

Новини за темою: Камала Гарріс знялася для обкладинки Vogue: Довкола світлини розгорівся скандал

У грудні минулого року Джо Байден потрапив у конфузну ситуацію, випадково назвавши Камалу Гарріс, яка на той час ще не обіймала посаду віце-президента, майбутнім главою країни. Тоді очільник США не помітив помилки та продовжив свою промову.