Новини » Світ Читать эту новость на русском

Австрія закриває вʼїзд для туристів

Фото з відкритих джерел

Обмеження почне діяти з 22 листопада

Австрія з понеділка, 22 листопада, запроваджує жорсткі карантинні обмеження, згідно з якими країна забороняє вʼїзд туристів. Про це повідомила прес-служба посольства України в Австрії у Фейсбуці.

Зазначається, що через закриття готелів, хостелів, торгових центрів, кафе та ресторанів туристичні поїздки до Австрії стають неможливими.

Українці зможуть в'їхати в Австрію винятково з поважних причин. Ідеться про відвідування родичів, лікування, сімейні обставини, службові поїздки, весілля, похорон тощо. У разі повної вакцинації або наявності документів про одужання за останні 180 днів потрапити до країни можна без реєстрації та карантину. Медична довідка про наявність антитіл більше не вважається доказом перенесеної хвороби.

Сертифікати приймають в електронному та паперовому варіантах, але просять мати англійську версію документа.

Також вʼїзд із поважних причин можливий за наявності негативного результату ПЛР-тесту. "Підліткам віком від 12 до 18 років, які в'їжджають разом із вакцинованими дорослими, потрібен тест. До неповнолітніх, які подорожують самостійно, застосовуються звичайні правила в’їзду", - розповіли в посольстві.

Новини за темою: Новий канцлер Австрії Александер Шалленберг склав присягу

Раніше повідомлялося, що федеральний уряд та очільники федеральних земель Австрії домовилися про запровадження локдауну в країні. Крім того, з лютого 2022 року в Австрії запроваджують обов'язкову вакцинацію проти COVID-19.