Новини » Світ Читать эту новость на русском

Австрія відмовилася приймати біженців з Афганістану

Фото з відкритих джерел

Австрія відмовляється приймати біженців через те, що їх складно інтегрувати у місцеве суспільство

Австрія відмовилася приймати біженців з Афганістану, адже їх буде важко інтегрувати у місцеве суспільство. Про це заявив канцлер Австрії Себастьян Курц, повідомляє La Stampa.

"Ми не приймемо в нашій країні жодного афганського біженця. Цього не станеться, поки я при владі", - заявив канцлер Австрії.

Курц додав, що за останні кілька років у Австрію прибули понад 44 тис. громадян Афганістану, при цьому в країні вже проживає четверта за величиною афганська громада у світі. 

Канцлер запевняє, що інтегрувати афганців у австрійське суспільство складно через рівень їхньої освіти та розбіжності у фундаментальних цінностях. 

Новини за темою: В Афганістані після захоплення влади талібами припинили роботу 153 ЗМІ

Раніше спікер української делегації в ТКГ Олексій Арестович заявив, що Україна готує табір для афганських біженців, які прямуватимуть до Євросоюзу через Україну. Табір буде розрахований на близько 5 тис. осіб. Арестович закликав не побоюватися евакуйованих іноземців і зазначив, що всі вони освічені люди, які працюють із західними країнами і знають іноземні мови. 

Нагадаємо, 370 громадян Афганістану, яких евакуювали в Україну, попросили про надання їм статусу біженця або ж додаткового захисту.