Албанія підозрює двох росіян у шпигунстві під час військових навчань, - ЗМІ

Фото з відкритих джерел

Правоохоронці відкрили справи проти громадян РФ

Влада Албанії підозрює в шпигунстві двох громадян Росії, які перебували в країні під час міжнародних військових навчань Defender Europe 21. Про це повідомляє "Балканський оглядач" у Фейсбуці.

"Прокуратура Тирани відкрила справи за підозрою у незаконному зборі та передачі інформації проти росіян Георгія Буданова та Владислава Черкасова", - йдеться в повідомленні.

Ззаначається, що Буданов приїхав до Албанії 1 березня поточного року й представився бізнесменом, який зацікавлений в інвестиціях у місто Вльора. Водночас правоохоронці мали підозри щодо мети перебування росіянина й 10 травня він був депортований.

Своєю чергою, Черкасов в'їхав до Албанії 12 травня й пунктом призначення назвав місто Дуррес, де тоді проводилися навчання Defender Europe 21. Це викликало сумніви щодо справжньої мети прибуття росіянина до країни. Серед речей Черкасова був дрон, який йому не дозволили ввезти. Протягом трьох днів перебування в Албанії громадянин РФ був під постійним наглядом.

Як відомо, Албанія була однією з 16 країн, де відбувалися військові навчання Defender Europe 21. Вони тривали з 1 травня по 14 червня.

Новини за темою: НЗФ понад місяць утримують вагітну жінку за звинуваченням у шпигунстві, - правозахисники

Нагадаємо, не так давно в ЗМІ з'явилася інформція, що агенти Головного розвідувального управління РФ Олександр Мішкін та Анатолій Чепіга, підозрювані в в отруєнні колишнього російського агента Сергія Скрипаля та його доньки, живі та працюють на державній службі. Агентів називають представниками Кремля у регіонах.