Новини » Світ Читать эту новость на русском

Агресія матиме наслідки: США попередили Росію через її маневри біля України

Санкції на Росію

Штатам не подобаються агресивні заяви Путіна

Будь-яка агресія Росії щодо України матиме наслідки. Про це заявила тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін в інтерв'ю "Суспільному".

За словами Квін, Сполучені Штати Америки стурбовані продовженням нарощення російських військ поруч із кордоном України. Крім того, Штатам не подобаються агресивні заяви президента Росії Володимира Путіна й інших високопосадовців Кремля, у яких вони знецінюють суверенітет та територіальну цілісність України.

"Я також хочу сказати, що ми занепокоєні не тільки через нарощення військ, але і через агресивні заяви президента Путіна та інших російських високопосадовців. У великій кількості подібних заяв ідеться про те, що Україна - не незалежна держава, не має права вирішувати за себе, за свої майбутні союзи, й про те, що Україна не має власну територіальну цілісність, щоб її захищати", - висловилася американська чиновниця.

Тимчасова повірена у справах США зазначила, що відповідні заяви є дестабілізуючи фактором. "Ми працюємо з Україною і спостерігаємо за всім дуже уважно, і ми показуємо Росії, що будь-яка агресія з її боку буде мати наслідки", - сказала Квін.

Новини за темою: Франція попередила Росію про серйозні наслідки агресії проти України

Нагадаємо, нещодавно Міністерство закордонних справ України заявило, що наша держава розраховує на більш активний підхід керівництва Організації Об'єднаних Націй до протидії агресії Росії. Зокрема, йшлося про приєднання ООН до "Кримської платформи".