Запобігли диверсії: На Донеччині біля залізничного вокзалу виявили схрон із вибухівкою

Тайник був облаштований у лісопосадці поблизу залізничної станції "Дружківка"

Пресцентр СБУ

СБУ під час проведення контрдиверсійних навчань у Донецькій області виявила реальний схрон з бойовими засобами ураження. Зі схованки правоохоронці вилучили протитанкові міни та вибухівку з електродетонатором. Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

"Тайник був облаштований у лісопосадці поблизу магістральних колій залізничної станції "Дружківка". За оперативними даними, схрон обладнали учасники незаконних збройних формувань так званої "ДНР" для вчинення диверсій на території регіону", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: У прикордонному районі Закарпаття виявили схрон із вибухівкою та протитанковими гранатами

Під час огляду схованки правоохоронці серед іншого виявили 8 протитанкових реактивних гранат, 0,5 кг тротилу і пластиду, 3 протитанкові міни з часовими детонаторами. А також 9 гранат Ф-1, РГД-5 і РКГ-3. Крім того, запальну міну-гранату, 2 стартові заряди до протитанкової гранати, кумулятивний заряд, понад 1,5 тис набоїв різного калібру, димову шашку.

У СБУ зазначили, що зараз тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин протиправної діяльності і притягнення до відповідальності осіб, причетних до неї.

Нагадаємо, мисливську рушницю, порох, десятки патронів різного калібру, запали до гранат та інші небезпечні предмети виявили правоохоронці на Одещині.