З червоної зони можуть вийти ще три області України, - Шмигаль

Голова Кабміну Денис Шмигаль Фото з відкритих джерел

Після цього червоний рівень епідемічної небезпеки залишиться у трьох областях – Сумській, Полтавській і Запорізькій

Ситуація із захворюваністю на коронавірусну хворобу COVID-19 в Україні стабілізується шостий тиждень поспіль, Харківська, Хмельницька та Чернігівська області можуть незабаром вийти з червоного рівня епіднебепеки. Про це розповів прем'єр-міністр Денис Шмигаль на традиційній селекторній нараді під головуванням президента України Володимира Зеленського, повідомляє прес-служба ОП.

Глава уряду зазначив, що загалом епідемічна ситуація стабілізується шостий тиждень поспіль. Прем’єр-міністр також поінформував, що наразі шість областей залишаються у червоній зоні, проте після засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з червоної зони можуть бути виведені Харківська, Хмельницька та Чернігівська області, оскільки в них усі показники відповідають встановленим критеріям.

Також Денис Шмигаль додав, що після цього червоний рівень епідемічної небезпеки залишиться у трьох областях – Сумській, Полтавській і Запорізькій.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявив, що вакцинація проти коронавірусу здійснюється дуже повільно та закликав збільшити її темпи.

В Україні станом на ранок 5 травня зафіксували 2 090 986 випадків коронавірусної хвороби COVID-19.