Відсьогодні "Укрзалізниця" скасувала всі обмеження для курсування потягів

Фото из открытых источников

Тепер усі потяги в країні курсують за графіком, нині немає жодних карантинних обмежень у залізничному сполученні

Усі пасажирські потяги тепер курсують без регіональних заборон на висадку та посадку. Квитки до станцій, що відкрилися, вже у продажу. Про це повідомляє "Сегодня", посилаючись на прес-службу "Укрзалізниці".

З 5 травня потяги по всій Україні курсують без обмежень. До цього були заборонені посадка і висадка пасажирів у Житомирській області, яка тепер вийшла із червоної зони і потрапила до жовтої. У решті регіонів обмеження скасували ще раніше – з 27 квітня.

"Тепер усі потяги в країні курсують за графіком, нині немає жодних карантинних обмежень у залізничному сполученні", – йдеться в повідомленні прес-служби "Укрзалізниці".

З огляду на це поновили продаж квитків до та зі станцій Житомир, Коростень, Бердичів, Чуднів-Волинський, Печанівка, Малин, Яблунець, Радулин, Новоград-Волинський, Білокоровичі, Олевськ на такі рейси:

№ 13/14 Київ – Солотвино;

№ 29/30 Київ – Ужгород;

№ 43/44 Івано-Франківськ – Київ;

№ 45/46 Ужгород – Лисичанськ;

№ 58/57 Ковель – Одеса;

№ 88/87 Ковель – Новоолексіївка;

№ 98/97 Ковель – Київ;

№ 134/133 Миколаїв – Рахів;

№ 142/141 Львів – Бахмут;

№ 188/187 Ковель – Миколаїв;

№ 743/744 Київ – Львів.

Нагадаємо, як повідомляли раніше, потяги "Укрзалізниці" курсували без обмежень майже у всіх областях України. У Житомирській області були заборонені висадка та посадка пасажирів.

Також повідомляли, що Україна почала поступовий вихід із третьої хвилі пандемії коронавірусу COVID-19. Про це свідчать основні епідеміологічні показники та маркери, заявив міністр охорони здоров'я України Максим Степанов.