Везли до РФ підсанкційні устриці: На Луганщині затримали контрабандистів

Зі слів правопорушників, продукція повинна була збуватись до московських ресторанів

Пресслужба ДПСУ

На Луганщині прикордонники затримали групу чоловіків, які намагались переправити до Росії 450 кілограмів свіжої устриці. Про це повідомляє пресслужба ДПСУ.

"Днями у Марківському районі Луганщини прикордонники оперативно-розшукового підрозділу 3-го загону спільно зі співробітниками СБУ затримали на державному кордоні трьох громадян на мікроавтобусі, завантаженому морепродуктами", - йдеться в повідомленні.

Як з'ясувалось, чоловіки намагались переправити до Росії 450 кілограмів свіжої устриці. Правоохоронці встановили, що морський делікатес походить з Франції та офіційно заборонений для ввезення до РФ.

Новини за темою: З України намагалися вивезти рідкісну ікону Богородиці під виглядом кухонної дошки

Зі слів правопорушників, устриць вони мали доставити на територію Росії, а далі продукція повинна була збуватись до московських ресторанів.

Прикордонники додали, що автомобіль та товар передали працівникам митниці. Відповідні адміністративно-процесуальні дії тривають.

Нагадаємо, правоохоронці виявили на Одеській митниці велику партію бензопил з Китаю, які підприємець незаконно намагався завезти до України.