Вакцинація в Україні: У Вінниці від COVID-19 прищепилися понад 70% освітян

Найвищий показник вакцинованих в інклюзивно-ресурсних центрах - 91,6%

Фото з відкритих джерел

У Вінниці від коронавірусної інфекції імунізувались майже 74% від загальної кількості працівників закладів освіти. Найвищий показник вакцинованих в інклюзивно-ресурсних центрах - 91,6%, а в закладах позашкільної освіти від Covid-19 прищепились 83,8% працівників. Про це повідомляє прес-служба Вінницької міськради.

"У Вінницькій міській територіальній громаді станом на 21 вересня від коронавірусної інфекції імунізувались майже 74% від загальної кількості працівників закладів освіти. Найвищий показник вакцинованих в інклюзивно-ресурсних центрах - 91,6%, а в закладах позашкільної освіти від Covid-19 щепились 83,8% працівників. Високий показник імунізованих і в школах та садочках", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що загальний відсоток імунізованих педагогічних і технічних працівників по освітянській галузі уже становить 73,6% (на 16 вересня він складав 68,1%).

Новини за темою: Убезпечити місто від локдауну допоможе лише масова вакцинація, - КМДА

У дитячих садочках Вінниці від коронавірусної інфекції імунізувалося 68,7% працівників. Більше 80% прищепились у 31 садочку, а в 15 - понад 70%.

У міськраді нагадали, що з 1 вересня у Вінницькій міській територіальній громаді триває акція "Вакцинуйся. Збережи життя". Долучитись до неї можуть усі містяни віком від 16 років, які мають декларацію із сімейним лікарем і пройшли повний курс вакцинації. Акція триватиме до середини грудня.

Раніше повідомлялося, що у Харкові від COVID-19 вакцинувалися більш ніж 60% медичних працівників