В Україні оголосили штормове попередження

Фото з відкритих джерел

Оголошено І-й рівень небезпечності

Сьогодні, 8 жовтня, в деяких областях України передбачаються сильні пориви вітру. Оголошено І-й рівень небезпечності. Про це повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій з посиланням на дані Укргідрометцентру.

"Увага! Попередження про пориви вітру. За даними УкрГідрометцентру, 8 жовтня у більшості західних та південно-східних областей пориви вітру 15-20 м/с", - йдеться в повідомленні.

Оголошено I-й рівень небезпечності - жовтий.

Новини за темою: В Україні оголошено штормове попередження: Прогнозуються сильні пориви вітру

Нагадаємо, в Україні у п'ятницю, 8 жовтня, синоптики опадів не прогнозують. Температура повітря підвищиться до 17 градусів тепла.

На заході вдень температура повітря підвищиться до 11-13 градусів тепла, а на Закарпатті - до 15-17 градусів. Вночі у західних областях буде 1-3 градуси тепла. На півночі та в центральній частині країни вдень прогнозують 12-14 градусів тепла, а вночі - 1-3 градуси. У східних областях вдень очікують 11-13 градусів тепла, а вночі - 0-2 градуси. На півдні вдень буде 12-15 градусів тепла, а вночі - 3-6 градусів. У Києві вдень температура повітря підвищиться до 11-13 градусів тепла.