Україна 23 червня відкриє всі пункти пропуску з Польщею, - ДПСУ

ДПСУ

Відкриють, зокрема, "Устилуг", "Смільниця" та "Угринів", які закрили під час локдауну

У Державній прикордонній службі повідомили про те, що пункти пропуску на кордоні з Польщею запрацюють з 23 червня, зокрема пункти пропуску "Устилуг", "Смільниця" і "Угринів", які закрили під час локдауну. Про це заявив заступник директора департаменту - начальник управління організації прикордонного контролю Адміністрації Держприкордонслужби України Юрій Лисюк, пише "Дзеркало тижня".

"Зараз польський уряд ухвалює рішення, і нас офіційно проінформують про те, що з 23 червня з півночі відкриють пункти пропуску, які зараз не працюють. Це "Смільниця", "Угринів", "Устилуг", - заявив він.

За словами Ю. Лисюка, з огляду на відкриття нових пунктів пропуску на кордоні з Польщею пасажиропотік і черги зменшаться. При цьому він зазначив, що за необхідності виїхати до Євросоюзу краще це робити з понеділка по середу, коли немає черги на кордоні.

Нагадаємо, на Донбасі упродовж минулого тижня пасажиропотік через контрольно-пропускні пункти в'їзду-виїзду зріс на 15%. 

Нещодавно голова української делегації у Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Леонід Кравчук під час консультацій закликав відкрити КПВВ на період шкільних канікул і відпусток. Проте російська сторона ігнорує ініціативи України.