У Запоріжжі всі проби питної води мають відхилення від норми, - Держпродспоживслужба

Фото з відкритих джерел

Виявлені відхилення від гігієнічних нормативів за органолептичними показниками: запах, смак та присмак

На Запоріжжі, за результатами лабораторного контролю, у всіх досліджених пробах питної води виявлені відхилення від гігієнічних нормативів за органолептичними показниками: запах, смак та присмак. Про це повідомляє прес-служба ГУ "Держпродспоживслужби в Запорізькій області", передає "Укрінформ".

"За результатами лабораторного контролю у всіх досліджених пробах питної води (100%) виявлені відхилення від гігієнічних нормативів за органолептичними показниками: запах, смак та присмак", - йдеться в повідомленні Держпродспоживслужби.

За їхньою інформацією, з урядової гарячої лінії і в телефонному режимі продовжують надходити численні звернення мешканців міста Запоріжжя та села Матвіївка Запорізького району на погіршення якості питної води (неприємний запах та присмак) у системах централізованого питного водопостачання КП "Водоканал" Запорізької міської ради.

Випробувальною лабораторією Запорізької регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів було здійснено відбір зразків питної води в закладах освіти та за адресами, вказаними у скаргах людей.

Керівництво служби надіслало лист запорізькому міському голові Володимиру Буряку щодо термінового створення комісії, з залученням всіх зацікавлених служб, для перевірки фактів, викладених у зверненнях громадян щодо незадовільної якості питної води.

Новини за темою: В Україні зникає питна вода: Які області першими відчують дефіцит

Нагадаємо, на Хаджибейському лимані виявили масовий мор риби.