У Вінниці під час лінійки у школі помер чоловік

Остаточно про причини смерті стане відомо після судово-медичної експертизи

Фото з відкритих джерел

У Вінниці під час святкової лінійки у школі стало зле 71-річному чоловіку. Він помер від зупинки серця. Про це повідомили в обласному відділі поліції, пише "Вінниця.info".

Чоловік знепритомнів на вулиці. Батьки та вчителі почали самотужки реанімувати його та викликали швидку. Лікарям врятувати чоловіка не вдалось.

Попередньо стало відомо, що він помер від зупинки серця. Проте остаточно про причини смерті стане відомо після судово-медичної експертизи.

Новини за темою: У Львові помер чоловік, якому 9 днів тому пересадили серце

Нагадаємо, у Житомирській установі виконання покарань у результаті нанесення тяжких тілесних травм помер ув'язнений. Однак місцевий фельдшер зазначив, що смерть чоловіка наступила у результаті хвороби серця. За даними слідства, фельдшер міської медчастини філії "Центру охорони здоров'я ДКВС України" в Житомирській області констатував смерть ув'язненого з діагнозом "гостра серцева недостатність".

Також повідомлялося, що у Черкасах помер школяр, який отримав поранення у шкільному тирі під час заняття. Відразу після поранення хлопця госпіталізували в реанімаційне відділення Черкаської обласної дитячої лікарні. З того моменту він перебував у вкрай тяжкому стані.