У Тернополі посилюють карантин та контроль за його дотриманням

Невакцинованих співробітників виконавчих органів, комунальних підприємств і організацій допускатимуть на роботу лише за наявності негативного ПЛР-тесту

Україна опинилася на порозі червоної зони карантину Фото з відкритих джерел

Через погіршення ситуації з коронавірусом з 18 жовтня у Тернополі посилюють карантин. Про це повідомляє прес-служба міськради.

Зазначається, що невакцинованих співробітників виконавчих органів, комунальних підприємств і організацій допускатимуть на роботу лише за наявності негативного ПЛР-тесту, який потрібно буде робити раз на тиждень.

Відвідувати структурні підрозділи Тернопільської міської ради з 18 жовтня можна буде за наявності документа, що підтверджує вакцинацію від COVID, сертифіката або негативного тесту.
 
Окрім цього буде посилено контроль за дотриманням протиепідемічних заходів у торгово-розважальних центрах, ресторанах, закладах громадського харчування і на громадському транспорті.
 
 
"Якщо підприємці звертатимуться для отримання дозволу на вечірню або нічну торгівлю, одним з обов'язкових елементів для надання такого дозволу буде наявність сертифіката про вакцинацію у всіх працівників, які здійснюють діяльність в даному закладі громадського харчування", - зазначив мер Тернополя Сергій Надал.
 
Нагадаємо, вже другий день поспіль у Херсоні спостерігаються перебої у роботі громадського транспорту в години пік. Причиною цього є посилений контроль за дотриманням карантину.