Сумська область виходить із червоного рівня епіднебезпеки

Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов Фото з відкритих джерел

З 00 години 00 хвилин 08 травня 2021 року в Сумській області почне діяти жовтий рівень епіднебезпеки

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій скасувала червоний рівень епіднебезпеки в Сумській області. З 8 травня в області діятимуть обмежувальні заходи, передбачені для жовтого рівня епідеміологічної небезпеки. Про це повідомив Міністр Кабінету міністрів України Олег Немчінов у своєму Телеграм-каналі.

"Сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За результатами Державна комісія вирішила скасувати:

з 00 години 00 хвилин 08 травня 2021 року “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Сумської області, та застосувати на території Сумської області обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для “жовтий” рівня епідемічної небезпеки", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Україна вийшла з третьої хвилі епідемії коронавірусу. Вже з 8 травня з червоної зони епіднебезпеки виведуть останню область – Сумську. Про це заявив прем’єр-міністр України Максим Степанов.