У Слов’янську пом’якшують карантинні заходи

Фото з відкритих джерел

З 11 травня повністю відновлюють свою роботу загальноосвітні школи, школи мистецтв та дитячо-юнацькі спортивні школи

У Слов`янську Донецької області з 11 травня будуть пом’якшені карантинні заходи. Про це повідомляє Міська рада міста Слов`янськ Донецької області.

"Міська комісія з надзвичайних ситуацій прийняла рішення щодо пом’якшення карантинних заходів. З 11 травня повністю відновлюють свою роботу загальноосвітні школи, школи мистецтв та дитячо-юнацькі спортивні школи. Заклади культури теж відновлять свою звичайну роботу за винятком культурно-масових заходів", - йдеться в повідомленні.

Також, як зазначається, буде дозволено проведення спортивних змагань без глядачів, що включені до календарних планів.

Нагадаємо, у Харківській, Хмельницькій та Чернігівській областях скасовують карантинні обмеження, які передбачені для регіонів, що перебувають у червоній зоні.

Раніше прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що у червоній зоні поки залишаться Сумська, Полтавська та Запорізька області. При цьому він додав, що ситуація щодо поширення коронавірусу в Україні поступово стабілізується. 

Президент України Володимир Зеленський зазначив, що вакцинація проти коронавірусу здійснюється дуже повільно та закликав до Дня Незалежності України зробити щеплення для більшості населення.