У Рівному почали вакциновувати проти грипу охочих в аптеках міста

Вакцинацію від грипу може пройти особа віком від 18 років. Вакцину можна придбати безпосередньо в аптечному закладі, середня її вартість - до 300 грн

Фото з відкритих джерел

У середу, 24 листопада, в аптеках Рівного розпочався пілотний проект з вакцинації від грипу. Про це з посиланням на прес-службу областного Центру здоров'я передає "Укрінформ".

"Кожен має можливість прийти в аптеку, придбати вакцину та одразу ж зробити щеплення, що значно спрощує доступ до вакцинації. Проект покликаний спростити доступ рівнян до щеплень від сезонного грипу. В умовах пандемії коронавірусу такий підхід до вакцинації, який вже апробований за кордоном та запроваджується у Києві, дуже важливий", - йдеться в повідомленні прес-служби.

Так, вакцинацію від грипу може пройти особа віком від 18 років. Вакцину можна придбати безпосередньо в аптечному закладі, середня її вартість - до 300 грн.

Новини за темою: Україна отримала 30 тисяч доз вакцини проти грипу для медиків

Зазначається, що перед щепленням медичний працівник проводить стандартний огляд, а після щеплення видає довідку, де вказано якою саме вакциною було проведено імунізацію.

Серію й номер вакцини внесуть до спеціальної форми. Лікар поставить свій підпис, усі ці дані вносять до єдиної електронної системи.

За даними обласного лабораторного центру, торік щеплення проти грипу на Рівненщині не досягло навіть 1%. Загалом у 2020-му в області вакцинувалося понад 6,5 тис. людей, у 2019-му це було трохи більше 5-ти тисяч.

Нагадаємо, в середині листопада у Києві завершився пілотний проект із вакцинації від грипу в аптеках. За п’ять днів у п’яти аптеках столиці щеплення отримали 1714 українців.