У помаранчевій зоні карантину залишилася лише Донецька область, - МОЗ

Фото з відкритих джерел

Відсоток від епідемічного порогу в області становить 101,5%

Станом на 18 травня, згідно з інформацією Міністерства охорони здоров'я (МОЗ), Донецька область перебуває на помаранчевому рівні епіднебезпеки, решта регіонів - у жовтій зоні. Про це свідчать дані, оприлюднені на сайті МОЗ, передає "Укрінформ".

Станом на 18 травня, в Україні до помаранчевої зони епідемічної небезпеки віднесено Донецьку область. Відсоток від епідемічного порогу в області складає 101,5%. Рівень госпіталізацій в області на 17 травня становить 40,9 при визначеному показнику 60 на 100 тис. населення, рівень завантаженості ліжок з киснем для лікування хворих на COVID-19 - 46,3% при граничному показнику 65%.

Решта регіонів та м. Київ знаходяться на жовтому рівні епідемічної небезпеки.

Згідно з інформацією МОЗ, у жодному регіоні не перевищено показник рівня госпіталізацій та завантаженості ліжок з киснем.

У Києві, станом на 18 травня, рівень госпіталізацій складає 24,3 при показнику 60 на 100 тис. населення, рівень завантаженості ліжок з киснем - 26,9% при граничному показнику 65%.

Нагадаємо, Черкаська область 15 травня перешла до помаранчевої зони карантину через перевищення коефіцієнту виявлення випадків інфікування. 

Також нещодавно прем'єр-міністр України Денис Шмигаль попередив, що адаптивний карантин в Україні можуть продовжити до серпня. При цьому загальнонаціональний локдаун в уряді вводити не планують.