У Мелітополі посилили карантин: Громадським транспортом зможуть скористатися не всі

Також у місті будуть обмеження щодо графіку перевезення пасажирів

фото з відкритих джерел

У зв'язку зі збільшенням показників захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19 у місті Мелітополь Запорізької області місцева влада вирішила запровадити додаткові карантиннні обмеження, зокрема і на громадський транспорт. Про це повідомили в середу, 6 жовтня, в міськраді.

Зазначається, що відсьогодні, 7 жовтня, громадський транспорт буде здійснювати перевезення лише тих громадян, які мають негативний ПЛР або експрес-тест, довідку про вакцинацію, довідку про одужання після коронавірусу або COVID-сертифікат. 

Також у місті будуть обмеження щодо графіку перевезення пасажирів. Громадський транспорт буде працювати з 06:00 до 09:00 та з 16:00 до 19:00. 

Окрім цього, учнів віком до 18 років в міські автобуси загального користування пустять за наявності довідки з навчального закладу.

Новини за темою: В Україні три області можуть опинитися в червоній зоні вже цього тижня

Нагадаємо, нещодавно Київська державна міська адміністрація вирішила посилити карантинні заходи у столиці. Починаючи з 5 жовтня відвідувачів у державних адміністраціях, ЦНАПах, підприємствах та організаціях, незалежно від форми власності мали б приймати лише за наявності COVID-сертифіката або ПЛР-теста.

Проте згодом інформацію спростували, зазначивши, що допоки Київ знаходиться у жовтій зоні карантину, наявність COVID-сертифіката або ПЛР-тесту для відвідування закладів у столиці не є обов'язковою.