У Львові всі школи з 1 листопада переходять на дистанційне навчання

27 жовтня очікується рішення державної комісії про переведення Львова в червону зону карантину

Школи зможуть працювати за умови вакцинації 80 або 100% вчителів залежно від зони карантину Фото з відкритих джерел

 
Міська комісія ТЕБ і НС у Львові ухвалила рішення з 1 листопада відправити школярів на дистанційне навчання. Про це на брифінгу повідомив міський голова Андрій Садовий, повідомляє "Укрінформ".
 
"Комісія вирішила, що з понеділка всі школярі переходять на дистанційне навчання. Це і початкова школа, і старші класи, очно працюватимуть лише садочки", - сказав Садовий.
 
Також він зазначив, що 27 жовтня очікується рішення державної комісії про переведення Львова в червону зону карантину. Зараз напрацьовуються відповідні протоколи.
 
 
"Це вимусить нас кардинально поміняти ситуацію в місті. Якщо ми цього не зробимо, то медична система буде перевантажена", - наголосив Садовий.
 
Додамо, за попередню добу, 25 жовтня, в Львівській області провели 2831 дослідження на коронавірус, з них 1104 - позитивні. За увесь час у Львівській області COVID-19 підтвердили у 174 464 людей. Померли - 4433.
 
Нагадаємо, через напружену ситуацію з коронавірусом Львів з 1 листопада посилить вимоги до відвідувачів ресторанів. Для того щоб відвідувати заклади громадського харчування, треба буде мати сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест.