Новини » Регіони Читать эту новость на русском

У Львові американські та українські хірурги прооперували 19 дітей з важкими вадами серця

До 20 листопада хірурги планують прооперувати, щонайменше, 25 дітей

Фото з відкритих джерел

У Львові провідні хірурги зі США спільно із кардіохірургами лікарні швидкої медичної допомоги продовжують оперувати діток із важкими вродженими вадами серця зі всієї України. Операції триватимуть до кінця тижня. Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

"Минулого тижня наші лікарі спільно з колегами з Novick Cardiac Alliance (США) розпочали консультувати та оперувати дітей з вадами серця. За цей час прооперовано 19 маленьких пацієнтів: 13 – ендоваскулярно, ще 6 – відкриті хірургічні втручання. У планах – щонайменше 25 оперативних втручань. Наше завдання – відновити дитячу кардіохірургію на Західній Україні і зробити так, щоб наші маленькі пацієнти не їхали по Україні та світі шукати допомоги", - зазначив керівник лікарні швидкої медичної допомоги Олег Самчук.

За його словами, до 20 листопада хірурги планують прооперувати, щонайменше, 25 дітей. Це діти, віком від 3 місяців до 16 років з різних регіонів нашої країни.

Новини за темою: В Івано-Франківську лікарі успішно прооперували немовля вагою 1200 грамів

Водночас тих, хто ще має необхідність у такій консультації чи операції, просять звертатися в лікарню.

"Якщо є необхідність в консультації чи оперативному втручанні дитинці, звертайтеся до наших спеціалістів. Ми знайдемо можливість або допомогти зараз, або запланувати цю допомогу на наступний приїзд колег, який буде уже за кілька місяців", - додав Самчук.

У Львівській міськраді зазначили, що у команді висококваліфікованих фахівців Novick Cardiac Allience – 12 лікарів: кардіохірурги, анестезіологи, реаніматологи, медсестри. А клінічна лікарня швидкої медичної допомоги – єдиний центр у Західній Україні, що надає кардіохірургічну допомогу малюкам від народження.

Нагадаємо, у вересні цього року у Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова вперше за 20 років провели посмертну трансплантацію рогівки ока