У Львові 5-річна дитина проковтнула батарейку: У дівчинки опік стравоходу

Фото з відкритих джерел

Зі стравоходу дитини дістали батарейку розміром як 25 копійок

До львівської обласної дитячої лікарні Охматдит госпіталізували 5-річну дівчинку, яка проковтнула батарейку. Лікарям вдалося дістати батарейку, однак вона встигла викликати опік і набряк стравоходу. Про це повідомляє "Zaxid.net" із посиланням на дитячого хірурга Олександра Колодія.

У суботу, 10 липня, до львівської обласної дитячої лікарні ОХМАТДИТ госпіталізували 5-річну дівчинку зі Стрийського району, яка проковтнула батарейку. Лікарі дістали батарейку, але вона встигла викликати опік і набряк стравоходу. Дитина буде тривалий час під наглядом лікарів, бо невідомо чи на місці опіку не утворяться рубці, повідомив виданню дитячий хірург Олександр Колодій.

За словами лікаря, дівчинка зізналася батькам, що проковтнула монету. За якийсь час її почало душити в горлі, боліти. Батьки викликали "швидку" і лікарі порадили випити знебоювальні ліки. Вранці батьки з дитиною звернулися до лікаря, а той порадив їхати до Львова.

"У львівській міській дитячій лікарні дівчинці зробили рентген і скерували зі знімком до нас, в ОХМАТДИТ. На знімку видно було у стравоході стороннє тіло круглої форми. 11 липня ми прооперували дівчинку. Коли зайшли у стравохід, то зрозуміли, що вона проковтнула не монету, а батарейку: там було все чорне і обпечене", – каже Олександр Колодій.

Зі стравоходу дитини дістали батарейку, розміром як 25 копійок. Такі батарейки підходять до холодильників, деяких дитячих іграшок. Вона спровокувала у маленької великий набряк і опік стравоходу.

Чим завершиться ця пригода, наразі невідомо. За словами дитячого хірурга, зараз маленьку пацієнтку намагають вивести із гострого стану, а тоді вона має прийти на огляд через 3-4 тижні, бо саме за цей час можуть утворитися рубці. Якщо вони утворюються, то тоді дитина потребуватиме подальшого непростого лікування.

zaxid.net

Нагадаємо, у Криму на прийомі у стоматолога дитина проковтнула голку.